Coraz więcej osób decyduje się na kotłownie pelletowe ze względu na oszczędność oraz czyste i wydajne źródło energii. Z każdej tony pelletu pozostaje od 2 do 4 kilogramów popiołu, dlatego wybierając kotłownie pelletowe, korzystnie wpływamy na środowisko oraz nasz portfel!

Efektywne ogrzewanie zapewni kocioł pelletowy Viessmann Easypell, który dzięki swojej prostej konstrukcji daje nam gwarancję komfortowego użytkowania. Charakteryzuje się on wysoką wydajnością, trwałością oraz zapewnia bezpieczeństwo. Posiada automatyczne rozpalanie, rozpoznawanie paliwa, odpopielanie tacy palnika, a także automatyczny system oczyszczania.

Kocioł pelletowy to prosta instalacja! Dzięki kompaktowym wymiarom, do montażu kotła pelletowego wystarczy mniej niż 1 m² powierzchni. Decydując się na zakup tego typu kotła, nie musimy podejmować wymiany systemu ogrzewania podłogowego czy grzejników. Firma Scobis oferuje sprzedaż oraz montaż kotła pelletowego, który zadba o Twoje domowe ciepło. Skontaktuj się z nami już dziś!