Pompa ciepła, czyli ekologia, wydajność i wygoda! Jest to urządzenie, które świetnie sprawdzi się do ogrzania całego budynku, jak również przygotowania ciepłej wody użytkowej. Powietrzna pompa ciepła to najpopularniejszy rodzaj tego typu urządzenia. Jako źródło ciepła wykorzystuje powietrze pobrane z zewnątrz.

Pompa ciepła świetnie sprawdzi się w nowym, jak i modernizowanym budynku. Chcąc posiadać pompę ciepła, nie ma konieczności wymiany zamontowanych już wcześniej grzejników. Dzięki efektywnej pracy tego urządzenia, w sprzyjających warunkach, obniżysz roczne koszty ogrzewania nawet o 50%! Warto pamiętać o dostępnych dofinansowaniach, które pomogą Ci sfinalizować zakup!

Oferujemy montaż pomp ciepła firmy Viesmann, Ricom oraz Defro. Montujemy pompy nowej generacji, takie jak powietrzna pompa ciepła Viesmann Vitocal 250-A. Model ten charakteryzuje się wysoką wydajnością, bardzo cichą pracą oraz temperaturą zasilania nawet do 70°C.

Nie musisz martwić się o montaż pompy ciepła, ponieważ zespół profesjonalistów firmy Scobis, robi to szybko i bezpiecznie! Decydując się na instalację pompy ciepła, wybierasz bezpieczeństwo, niskie koszty, redukcję emisji zanieczyszczeń do atmosfery oraz wygodę. Wybór należy do Ciebie!